Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Acendıs ten Medikal Sektöre Akademi Hizmeti

Acendıs ten Medikal Sektöre Akademi Hizmeti

ACENDIS Satış ve Servis Genel Müdürü Gürkan Köroğlu, Servis hizmetleri bünyesinde devam ettirdikleri ve eğitim sonrası katılımcılara sertifika verdikleri cihaz eğitimlerinin, kapsamını genişleterek ACENDIS Akademi bünyesinde toplamaya karar verdiklerini açıkladı.

20 yıldır, tıbbi cihaz sektöründe faaliyet gösteren ACENDIS firması, hali hazırda devam ettiği cihaz eğitimlerini ACENDIS Akademi çatısı altında toplamaya karar verdi. ACENDIS Satış ve Servis Genel Müdürü Gürkan Köroğlu, yeni teknolojilerin kullanıcılara aktarılmasında sürekliliğe önem verdiklerini belirterek "ACENDIS bir proje firması olduğu için ürün çeşitliliğine devamlı olarak güncel teknolojiye sahip ürünler ekleniyor. İleri teknolojiyi temel aldığımız cihazları hastanelerin hizmetine sunarken, bu hastanelerdeki doktor, hemşire ve biyomedikal departmanında görevli personele eğitimlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmemiz, bilgilerini güncel tutmamız gerekiyor. Bu sebeple, halen satış sonrası servis hizmetleri bünyesinde devam ettiğimiz ve eğitim sonrası katılımcılara sertifika verdiğimiz cihaz eğitimlerinin, kapsamını genişleterek ACENDIS Akademi bünyesinde toplamaya karar verdik" dedi.

Köroğlu; hastanelerin yanı sıra, ileride bu hastanelerde görev yapacak biyomedikal meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencilerini kapsayacak bu eğitimleri artıracaklarının da altını çizerek "2015 yılında oluşturmaya başladığımız ACENDIS Akademi'nin organizasyon çalışmalarını 2016 yılının ilk yarısında tamamlamayı hedefliyoruz. Bunca zaman edindiğimiz bilgi ve deneyimimizi kullanıcılara aktarmak, onların hastalara verdiği hizmete katkıda bulunmak, gelecekte hastanelerimizin biyomedikal departmanlarında teknisyen-mühendis olarak hizmet vermeye başlayacak olan öğrencilerimize desteğimizi artırarak vermeyi hedefliyoruz. Hali hazırda, teknik liseler ve üniversitelerde eğitimlerimize devam ediyoruz. Ne mutlu bize ki, sadece Türkiye'den değil, dünyanın birçok ülkesinden öğrencilerimiz staj yapmak için firmamızı tercih ediyorlar. ACENDIS Akademi önümüzdeki dönemlerde kapsamını daha fazla zenginleştirerek, etkinliklerini ve kapsamını daha da genişletecektir. Etkinliklerimizi www.acendis.com.tr web adresi akademi bölümümüzden takip edebilirsiniz" ifadelerini kullandı.

ACENDIS markasının oluşturduğu güven ve deneyim ile, gerek Ar-Ge çalışmaları ile üretimini yaptıkları kendi markalı ürünlerini, gerekse dünyanın önemli üreticilerinin ürünlerini sağlık sektörünün hizmetine sunarken, amaçlarının, bütçesi ne olursa olsun, tüm hastaneleri ileri teknolojiye kavuşturmak olduğunu söyleyen Köroğlu "Bütçeyi teknolojiye değil, teknolojiyi bütçeye uyumlu hale getirerek, sağlığa en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz" dedi. - İSTANBUL

Etiketler: Acendıs, ten, Medikal, Sektöre, Akademi, Hizmeti,

51 okunma

Tarih: 02.12.2015 10:47:02

Tüm Ekonomi Haberleri »

Diğer Ekonomi Haberleri