Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Bursaspor da Borç 270 Milyon Tl

Bursaspor da Borç 270 Milyon Tl

Bursaspor Kulübü'nün olağan Divan Başkanlık Kurulu toplantısı, Merinos Atatürk Kültür Merkezi Muradiye Salonu'nda geniş bir katılımla yapıldı.

Teknik direktör ve yabancı oyuncu transferi için yurt dışında olan Başkan Recep Bölükbaşı'nın dışında tüm yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Başkan İdris Sevinç, kendilerine verilen yetki sonrasında oluşturulan Hukuk, Mali İşler ve Sportif İşler kurullarını açıkladı. Daha sonra yapılan oylama oybirliği ile kabul edildi.

Denetleme Kurulu'ndan istenen mali bilgilerle ilgili Denetleme Kurulu Başkanı Kaner Yavuz açıklamalarda bulundu. Kaner, Bursaspor Kulübü'nün 2019 yılına kadar olan uzun vadeli borçlarının 270 milyon TL olduğunu açıkladı. Kaner, üyelerin itirazları sonrasında kulübün bankalara 1 yıllık vadeli borcunun ise 10 milyon TL, uzun vadeli ise 59 milyon TL olduğunu açıkladı.

BAŞKAN GÖRÜŞMEYE GİTTİ

Daha sonra Mali konularda açıklama yapmak için Mali Asbaşkan Kemal Güler, soruları şöyle cevapladı: "Takımımızın başına çok değerli hoca getirmek istiyoruz. Hızlı hareket için randevular alındı. Başkanımızda onlarda görüşmek için gitmesi nedeniyle burada yok. Şuanda internet üzerinden izliyor. Çok değerli hoca ile görüştü. Yarın İstanbul'da olacak. Daha sonra Bursa'ya gelecek. Bize tahakkuk eden vergi borcu yoktur. Transfer yaparken vergi dairesinden borcu yoktur yazısı alıp transfer yapabiliyoruz. Satılan oyunculardan 73 Milyon TL gelir elde ettik" dedi.

KOCAMAN: 2010 RUHUNU YAKALAMAK İSTİYORDUK

Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman ise, "İyi niyetli çalıştık. 2010 ruhunu geri getirmek istedik. Ertuğrul Sağlam hocamızı getirdik. Transferler başladı. Ayrılanlar yerine takviyeler yapıldı. Transfer komitesi ve hocamızla birlikte aldık. Futbol kağıt üzerinde oynanmıyor. Bursaspor'a yakışan yerde değiliz. Alınan yenilerin hepsi milli oyuncular. Kötü başladık, uyum sorunu yaşadık. Beşiktaş sonrası Akhisar ve Kayseri maçlarında çok kötü oynadık. Avrupa'ya giden takım olmak istiyoruz. Cuma günü önemli maçımız var. Bunu kazanıp çıkış yaşamak istiyoruz" diye konuştu. - Bursa

Etiketler: Bursaspor, da, Borç, 270, Milyon, Tl,

47 okunma

Tarih: 02.12.2015 21:47:02

Tüm Güncel Haberleri »

Diğer Güncel Haberleri