Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Hm in Son Bombası: Markforhm

Hm in Son Bombası: Markforhm

Stella McCartney, Balmain, Versace, Alexander Wang ve niceleri… Hiçbiri H&M'in yeni ortaklığı kadar ilginç değildi. Sokak modasının en büyük oyuncusu H&M yeni iş birliğini şaka gibi bir isimle yaptı, Mark Zuckerberg ile.


Bir moda markasının sürekli aynı tişörtü giyen bir bilgisayar programcısıyla ortaklık yapması nereden baksanız oldukça ilginç ve büyük bir olay; pazarlama açısından da çok iyi hareket.

Biliyorsunuz Mark Zuckerberg tıpkı muadilleri gibi giyim konusunda fazla vakit harcamayan bir isim; gri tişörtü, düz Jean pantolonu ile modanın oldukça uzağında yer aldı hep. Hakkında tonla şaka, meme ve analiz olan Zuckerberg'ün aslında bu istikrarının sebebi, güne başlarken olabildiğince az vakit harcayarak giyim üzerine düşünmek yerine daha faydalı işler yapabileceğine inanması.

Ama konu moda endüstrisi olunca bu bile paraya ve ortaklığa dönüştürülebiliyor. Mark'ın bu zaman yönetiminden ilham alan H&M uzun sürekli "Markforhm" isimli bir ortaklığa imza attı. H&M, artık herkesin tıpkı Facebook'un kurucusu gibi kıyafete zaman ayırmak yerine daha faydalı işlere zaman ayırmamız için bir koleksiyon hazırladı. 1 Mayıs'tan itibaren dünya çapında 250 mağazada satılmaya başlanacak koleksiyon, yazının burasında kendimizi daha fazla tutamayacak bunun H&M tarafından yapılmış bir 1 Nisan şakası olduğunu açıklamak isteriz.

H&M ve Mark'tan hepimize 1 Nisan

Kaynak: Kadincaozel.com
var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 5 == 0) document.write('150.000 TL Ev Kredisi Ayda 2.322 TL Taksitle 120 Ay Vadeli!'); else if(s % 5 == 1) document.write('Ayda 1.548 TL Taksitle, 100.000 TL Konut Kredisi Burada!'); else if(s % 5 == 2) document.write('374 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 5 == 3) document.write('%12,50 Faizle Paranızı Katlayan Hesap. Hemen Başvurun!'); else if(s % 5 == 4) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'Yap

Etiketler: Hm, in, Son, Bombası:, Markforhm,

2852 okunma

Tarih: 02.04.2016 01:17:02

Tüm Kadın Haberleri »

Diğer Kadın Haberleri

Popüler Haberler