Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Onun İçin Doğru Takım Elbiseyi Seçmenin Kuralları

Onun İçin Doğru Takım Elbiseyi Seçmenin Kuralları

Baharın gelmesiyle yenilenmesi gereken tek dolap sizin değil; onun da dolabına bir kaç yeni parçanın eklenmesi gerekebilir.


Her ne kadar en güzel alışveriş kendimiz için olan diye düşünsek de bazen partnerimizin dolabının da bize ihtiyacı olabiliyor. Her ne kadar günlük parçaları seçmek konusunda rahat ve bilinçli olsak da konu takım elbise olunca işler biraz karışıyor. Eğer bu sıralar partnerinizin dolabı için bir takım elbise arayışındaysanız sizi konunun uzmanıymış gibi gösterecek bir kaç tavsiyemiz olacak.

1-Ceket seçerken klapa denilen yaka bölümünün genişliği kravat genişliğine eşit olmalı. Ayrıca, yakanın ince olması hem daha modern hem de daha genç bir görüntü sağlar.

3- Konu kemer olunca kural kadınların kemer-ayakkabı kuralından biraz daha farklı; takım elbise için seçtiğiniz kemerde dikkat etmeniz gereken kural kemerin çok kalın olmaması ve ayakkabı ile aynı renk olması.

5-Kravat içinse kural biraz daha basit; kravat rengi daima seçilecek gömlekten daha koyu olmalı.

6- Ceket seçerken yaşadığımız en büyük kafa karışıklığı olan boy için de kural var; seçtiğinizin ceketin boyu daima partnerinizin kalçasını örtecek uzunlukta olmalı. (Hep kadınlar mı kapatacak?!)

7- Pantolon boyunda ise paça boyu paçanın tam ayakkabının üstüne değdiği yerde bitecek uzunlukta olmalı.

8- Gelelim ceket darlığına; ceketin düğmesini iliklediğinizde ceket ile göğsü arasında elinizin geçebileceği kadar mesafe varsa doğru bedende bir cekettir.

Kaynak: Kadincaozel.com
var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 6 == 0) document.write('150.000 TL Ev Kredisi Ayda 2.322 TL Taksitle 120 Ay Vadeli!'); else if(s % 6 == 1) document.write('Ayda 1.548 TL Taksitle, 100.000 TL Konut Kredisi Burada!'); else if(s % 6 == 2) document.write('374 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 6 == 3) document.write('%12,50 Faizle Paranızı Katlayan Hesap. Hemen Başvurun!'); else if(s % 6 == 4) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); else if(s % 6 == 5) document.write('Akbank İhtiyaç Kredisi ile 15000 TL Kredi Anında

Etiketler: Onun, İçin, Doğru, Takım, Elbiseyi, Seçmenin, Kuralları,

2882 okunma

Tarih: 31.03.2016 01:17:01

Tüm Kadın Haberleri »

Diğer Kadın Haberleri

Popüler Haberler