Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Göğüs Büyütücü Kullanan Kadınların Mazereti Var
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Kilo Sorunu ve Chia Tohumu
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Geciktirici Sprey Kullanıcıların Bazı Sorunları
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Titan Jel Eczanelerde Satılıyor mu?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Gizli Kamera Kullanmak Yasal mı?
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Oksijen Tedavisi Hayat Kurtarıyor
Yağ Yakmanın 4 Altın Kuralı

Yağ Yakmanın 4 Altın Kuralı

Bütün diyetleri falan bir kenara atıp, hayatınızı bu kurallar çerçevesinde yeniden dizayn ederseniz, yağ yakma çile olmaktan çıkabilir.


Bu yazıda sizlere diyet önerileri vermek yerine, yağ yakmanın kurallarından söz edeceğiz. Bunlar günlük hayata adapte edilip uygulandığı sürece yağ yakma kapasitenizi artıracak, daha fit bir görünüm elde etmeniz kolaylaşacak. Ancak "ben önlemlerimi aldım ne yersem olur artık" fikrinizi kafanızdan uzaklaştırın.

Ağırlık çalış:

Vücut geliştirme prosedürünün olmazsa olmazlarından ağırlık egzersizleri yağ yakma kapasitenizi artırıyor. Ağırlık antrenmanları vücuttaki fazla kas kütlesinin atılmasına yardımcı oluyor. Ağırlık çalışmaları vücuttaki hormon seviyesini etkileyerek, antrenmanlardan sonra vücudun doğal yağ yakma kapasitesini maksimuma çıkarıyor.

Protein tüketimini artır:

Yağ yakmanın altın kuralı kalori sayımından çok besine odaklanmak. Karbonhidratları bir kenara bırakmanın vakti geldi. Protein açısından zengin gıdalar sindirim sistemini çalıştırır, metabolizmayı hızlandırır. Aynı zamanda kas dokularının güçlenmesini sağlar. Bütün bu özelliklerde tabii ki yağ yakımını hızlandırır. Kas kütlesi kaybını engelleme şansınız da cabası.

Uyku uyku uyku:

Sağlıklı yaşamın en temel kurallarından biri yeterli bir uyku düzeni. Kilo vermek, mutlu hissetmek, daha sağlıklı ve düzenli bir hayat sürdürmek için düzenli bir uyku çekmek şart. Yeterli uyumadığınız takdirde vücudunuzun tüm ritmi bozulabilir, bu durum direkt olarak metabolizmanızı etkileyebilir.

Vücudun yağ yakmak için sahip olması gereken gücün en büyük kaynağı uyku. Günde en az 7 saat uyumadığınız takdirde lanet bir gün geçirmenin yanı sıra bel bölgesinde başlayan yağlanmanın da önüne geçemeyebilirsiniz.

Su içmeyi ihmal etme:

Bugüne kadar yapılan araştırmalar, günde 8-12 bardak su içen insanların günde 5 bardak veya daha az su tüketen insanlara oranla daha çok yağ yakabildiğini ortaya koydu. Su içmek vücuttaki ödemleri attığı gibi metabolizmanın da daha hızlı çalışmasına yardımcı oluyor. Bu yüzden siz siz olun yalnızca sıcak havalarda değil, yılın her döneminde günlük bardak limitinizin altına düşmeyin. Fazla su tüketmek sadece yağ yakmanızı sağlamaz. Cildinizin güzelleşmeye başladığını görünce ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kaynak: Kadincaozel.com
var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 6 == 0) document.write('150.000 TL Ev Kredisi Ayda 2.322 TL Taksitle 120 Ay Vadeli!'); else if(s % 6 == 1) document.write('Ayda 1.548 TL Taksitle, 100.000 TL Konut Kredisi Burada!'); else if(s % 6 == 2) document.write('374 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 6 == 3) document.write('%12,50 Faizle Paranızı Katlayan Hesap. Hemen Başvurun!'); else if(s % 6 == 4) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); else if(s % 6 == 5) document.write('Akbank İhtiyaç Kredisi ile 15000 TL Kredi Anında

Etiketler: Yağ, Yakmanın, 4, Altın, Kuralı,

2878 okunma

Tarih: 31.03.2016 01:17:01

Tüm Kadın Haberleri »

Diğer Kadın Haberleri

Popüler Haberler